| Назва події |
1
Перемога 1
|
X
Нічия
|
2
Перемога 2
|
1X
Перемога 1 або нічия
|
12
Перемога 1 або перемога 2
|
X2
Нічия або перемога 2
|
Фора1
Фора (голи)
|
Фора2
Фора (голи)
|
Менше
Тотал голів. Менше
|
Більше
Тотал голів. Більше
|
|---|
|
|
9.20 | 5.30 | 1.26 | 3.38 | 1.109 | 1.019 |
(+1.5) 1.70 |
(-1.5) 2.01 |
(3.5) 1.88 |
(3.5) 1.82 |
|
Усі маркети
|
Популярні
(24)
|
Основні маркети
(59)
|
Ставки з урах. фори
(13)
|
|
Тотали
(35)
|
Голи
(35)
|
Тайми
(64)
|
Мої маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Основні маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Результат
|
|
Монтеррей (перемога)
9.20
|
|
Нічия
5.30
|
|
Атлетіко Сан-Луїс (перемога)
1.26
|
|
Монтеррей (перемога) або нічия
3.38
|
|
Монтеррей (перемога) або Атлетіко Сан-Луїс (перемога)
1.109
|
|
Атлетіко Сан-Луїс (перемога) або нічия
1.019
|
додати / видалити
мої маркети |
Точний рахунок
|
| Монтеррей | Нічия | Атлетіко Сан-Луїс |
|---|---|---|
|
(3 - 2)
12.75
|
(2 - 2)
5.40
|
(0 - 2)
4.50
|
|
(4 - 2)
38.00
|
(3 - 3)
24.00
|
(1 - 2)
3.50
|
|
(4 - 3)
58.00
|
(0 - 3)
8.20
|
|
|
(1 - 3)
7.10
|
||
|
(2 - 3)
11.25
|
||
|
(0 - 4)
29.00
|
||
|
(1 - 4)
25.00
|
||
|
(2 - 4)
38.00
|
||
|
(3 - 4)
69.00
|
додати / видалити
мої маркети |
Ставки з урах. фори
|
додати / видалити
мої маркети |
Перемога в матчі з урахуванням фори
(поточна різниця в рахунку: 2)
|
| Монтеррей | Атлетіко Сан-Луїс |
|---|---|
|
(0)
7.10
|
(0)
1.038
|
|
(+1.0)
2.43
|
(-1.0)
1.44
|
|
(+1.5)
1.70
|
(-1.5)
2.01
|
|
(+2.0)
1.175
|
(-2.0)
3.92
|
|
(+2.5)
1.088
|
(-2.5)
5.35
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотали
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів
(поточний тотал: 2)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(2.5)
4.50
|
(2.5)
1.134
|
|
(3.0)
3.20
|
(3.0)
1.26
|
|
(3.5)
1.88
|
(3.5)
1.82
|
|
(4.0)
1.38
|
(4.0)
2.625
|
|
(4.5)
1.22
|
(4.5)
3.50
|
|
(5.0)
1.041
|
(5.0)
6.90
|
|
(5.5)
1.023
|
(5.5)
7.80
|
| Непар. | Пар. |
| 1.89 | 1.77 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Монтеррей)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
2.93
|
(0.5)
1.33
|
|
(1.0)
1.99
|
(1.0)
1.73
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.58
|
|
(2.0)
1.11
|
(2.0)
5.05
|
|
(2.5)
1.061
|
(2.5)
6.15
|
| Непар. | Пар. |
| 2.01 | 1.68 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Атлетіко Сан-Луїс)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(2.5)
1.50
|
(2.5)
2.34
|
|
(3.0)
1.073
|
(3.0)
6.70
|
|
(3.5)
1.032
|
(3.5)
8.90
|
| Непар. | Пар. |
| 2.84 | 1.35 |
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
| Так | Ні | |
|---|---|---|
| Монтеррей заб'є | 1.33 | 2.93 |
| Обидві команди заб'ють | 1.33 | 2.93 |
| Обидві команди заб’ють по 2 або більше голів | 2.58 | 1.43 |
| Монтеррей заб'є, 2-й тайм | 1.33 | 2.93 |
| Атлетіко Сан-Луїс заб'є, 2-й тайм | 2.34 | 1.50 |
| Обидві команди заб'ють, 2-й тайм | 3.28 | 1.27 |
| Обидві команди заб’ють в одному з таймів | 3.28 | 1.27 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 2.5 | 1.33 | 2.93 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 3.5 | 1.88 | 1.78 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 4.5 | 3.56 | 1.23 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 5.5 | 8.00 | 1.032 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 3.5 | 3.92 | 1.192 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 4.5 | 1.97 | 1.71 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 5.5 | 1.52 | 2.30 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 6.5 | 1.39 | 2.67 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 3.5 | 3.20 | 1.28 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 4.5 | 2.98 | 1.32 |
| Монтеррей заб'є 2 або більше голів поспіль | 2.84 | 1.35 |
| Монтеррей заб'є 3 або більше голів поспіль | 7.40 | 1.043 |
| Атлетіко Сан-Луїс заб'є 3 або більше голів поспіль | 3.65 | 1.22 |
| Будь-яка команда заб'є 3 або більше голів поспіль | 2.71 | 1.38 |
| Будь-яка команда заб'є 4 або більше голів поспіль | 10.25 | 1.005 |
Поточний рахунок, час події, статистика та анімація мають виключно інформативний характер. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точність інформації, однак не несемо відповідальності за помилки.