| Назва події |
1
Перемога 1
|
X
Нічия
|
2
Перемога 2
|
1X
Перемога 1 або нічия
|
12
Перемога 1 або перемога 2
|
X2
Нічия або перемога 2
|
Фора1
Фора (голи)
|
Фора2
Фора (голи)
|
Менше
Тотал голів. Менше
|
Більше
Тотал голів. Більше
|
|---|
|
|
3.10 | 1.64 | 6.10 | 1.072 | 2.06 | 1.30 |
(0) 1.40 |
(0) 2.69 |
(0.5) 1.82 |
(0.5) 1.86 |
|
Усі маркети
|
Популярні
(17)
|
Основні маркети
(41)
|
Мої маркети
|
|
Ставки з урах. фори
(6)
|
Тотали
(18)
|
Голи
(24)
|
|
|
Тайми
(43)
|
Кутові удари
(44)
|
Порушення
(28)
|
додати / видалити
мої маркети |
Основні маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Результат
|
|
Спортінг Брага (перемога)
3.10
|
|
Нічия
1.64
|
|
Віторія Гімарайнш (перемога)
6.10
|
|
Спортінг Брага (перемога) або нічия
1.072
|
|
Спортінг Брага (перемога) або Віторія Гімарайнш (перемога)
2.06
|
|
Віторія Гімарайнш (перемога) або нічия
1.30
|
додати / видалити
мої маркети |
Точний рахунок
|
| Спортінг Брага | Нічия | Віторія Гімарайнш |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.66
|
(0 - 0)
1.82
|
(0 - 1)
6.40
|
|
(2 - 0)
15.00
|
(1 - 1)
12.75
|
(0 - 2)
35.00
|
|
(2 - 1)
41.00
|
(1 - 2)
56.00
|
|
|
(3 - 0)
56.00
|
додати / видалити
мої маркети |
Ставки з урах. фори
|
додати / видалити
мої маркети |
Перемога в матчі з урахуванням фори
(поточна різниця в рахунку: 0)
|
| Спортінг Брага | Віторія Гімарайнш |
|---|---|
|
(0)
1.40
|
(0)
2.69
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотали
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів
(поточний тотал: 0)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
1.82
|
(0.5)
1.86
|
|
(1.0)
1.192
|
(1.0)
3.75
|
|
(1.5)
1.087
|
(1.5)
5.40
|
| Непар. | Пар. |
| 2.40 | 1.48 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Спортінг Брага)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
1.44
|
(0.5)
2.51
|
|
(1.0)
1.041
|
(1.0)
8.00
|
|
(1.5)
1.011
|
(1.5)
10.25
|
| Непар. | Пар. |
| 2.98 | 1.32 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Віторія Гімарайнш)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
1.19
|
(0.5)
3.95
|
| Непар. | Пар. |
| 4.35 | 1.158 |
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
| Так | Ні | |
|---|---|---|
| Спортінг Брага заб'є | 2.51 | 1.44 |
| Віторія Гімарайнш заб'є | 3.95 | 1.19 |
| Обидві команди заб'ють | 9.10 | 1.017 |
| Спортінг Брага заб'є, 2-й тайм | 2.51 | 1.44 |
| Віторія Гімарайнш заб'є, 2-й тайм | 3.95 | 1.19 |
| Обидві команди заб'ють, 2-й тайм | 9.10 | 1.017 |
| Обидві команди заб’ють в одному з таймів | 9.10 | 1.017 |
| Будь-яка команда заб'є 1 або більше голів | 1.86 | 1.82 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 1.5 | 9.10 | 1.017 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 3.5 | 9.50 | 1.012 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 1.5 | 1.096 | 5.55 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 2.5 | 1.026 | 8.40 |
| Спортінг Брага заб'є 2 або більше голів поспіль | 10.50 | 1.003 |
| Будь-яка команда заб'є 2 або більше голів поспіль | 8.40 | 1.026 |
додати / видалити
мої маркети |
Кутові удари
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал кутових
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(2.5)
8.80
|
(2.5)
1.014
|
|
(3.5)
3.28
|
(3.5)
1.27
|
|
(4.5)
1.79
|
(4.5)
1.87
|
|
(5.5)
1.28
|
(5.5)
3.20
|
|
(6.5)
1.073
|
(6.5)
5.95
|
| Непар. | Пар. |
| 1.83 | 1.83 |
Поточний рахунок, час події, статистика та анімація мають виключно інформативний характер. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точність інформації, однак не несемо відповідальності за помилки.