| Назва події |
1
Перемога 1
|
X
Нічия
|
2
Перемога 2
|
1X
Перемога 1 або нічия
|
12
Перемога 1 або перемога 2
|
X2
Нічия або перемога 2
|
Фора1
Фора (голи)
|
Фора2
Фора (голи)
|
Менше
Тотал голів. Менше
|
Більше
Тотал голів. Більше
|
|---|
|
|
6.60 | 3.28 | 1.56 | 2.20 | 1.27 | 1.058 |
(+1.0) 1.38 |
(-1.0) 2.77 |
(2.5) 1.43 |
(2.5) 2.58 |
|
Усі маркети
|
Популярні
(18)
|
Основні маркети
(50)
|
Ставки з урах. фори
(11)
|
|
Тотали
(28)
|
Голи
(32)
|
Тайми
(56)
|
Мої маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Основні маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Результат
|
|
Уніон Ла Калера (перемога)
6.60
|
|
Нічия
3.28
|
|
Ла-Серена (перемога)
1.56
|
|
Уніон Ла Калера (перемога) або нічия
2.20
|
|
Уніон Ла Калера (перемога) або Ла-Серена (перемога)
1.27
|
|
Ла-Серена (перемога) або нічия
1.058
|
додати / видалити
мої маркети |
Точний рахунок
|
| Уніон Ла Калера | Нічия | Ла-Серена |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
8.60
|
(1 - 1)
3.44
|
(0 - 1)
2.97
|
|
(3 - 1)
30.00
|
(2 - 2)
17.00
|
(0 - 2)
6.10
|
|
(3 - 2)
51.00
|
(1 - 2)
7.60
|
|
|
(0 - 3)
23.00
|
||
|
(1 - 3)
29.00
|
||
|
(2 - 3)
53.00
|
додати / видалити
мої маркети |
Ставки з урах. фори
|
додати / видалити
мої маркети |
Перемога в матчі з урахуванням фори
(поточна різниця в рахунку: 1)
|
| Уніон Ла Калера | Ла-Серена |
|---|---|
|
(0)
4.65
|
(0)
1.125
|
|
(+1.0)
1.38
|
(-1.0)
2.77
|
|
(+1.5)
1.145
|
(-1.5)
4.30
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотали
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів
(поточний тотал: 1)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(1.5)
2.97
|
(1.5)
1.30
|
|
(2.0)
1.98
|
(2.0)
1.666
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.58
|
|
(3.0)
1.105
|
(3.0)
5.00
|
|
(3.5)
1.061
|
(3.5)
6.15
|
| Непар. | Пар. |
| 1.70 | 1.98 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Уніон Ла Калера)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
2.00
|
(0.5)
1.69
|
|
(1.0)
1.32
|
(1.0)
3.04
|
|
(1.5)
1.144
|
(1.5)
4.60
|
| Непар. | Пар. |
| 2.27 | 1.533 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Ла-Серена)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(1.5)
1.45
|
(1.5)
2.48
|
|
(2.0)
1.053
|
(2.0)
7.30
|
|
(2.5)
1.019
|
(2.5)
9.50
|
| Непар. | Пар. |
| 1.32 | 2.98 |
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
| Так | Ні | |
|---|---|---|
| Уніон Ла Калера заб'є | 1.69 | 2.00 |
| Обидві команди заб'ють | 1.69 | 2.00 |
| Обидві команди заб’ють по 2 або більше голів | 10.00 | 1.006 |
| Уніон Ла Калера заб'є, 2-й тайм | 1.69 | 2.00 |
| Ла-Серена заб'є, 2-й тайм | 2.48 | 1.45 |
| Обидві команди заб'ють, 2-й тайм | 4.30 | 1.163 |
| Обидві команди заб’ють в одному з таймів | 4.30 | 1.163 |
| Будь-яка команда заб'є 2 або більше голів | 2.09 | 1.74 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 1.5 | 1.69 | 2.00 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 2.5 | 2.84 | 1.35 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 3.5 | 6.50 | 1.064 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 2.5 | 3.44 | 1.25 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 3.5 | 2.12 | 1.61 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 4.5 | 1.80 | 1.86 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 2.5 | 2.15 | 1.59 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 3.5 | 2.02 | 1.67 |
| Уніон Ла Калера заб'є 2 або більше голів поспіль | 5.00 | 1.119 |
| Ла-Серена заб'є 2 або більше голів поспіль | 3.20 | 1.28 |
| Будь-яка команда заб'є 2 або більше голів поспіль | 2.17 | 1.58 |
| Будь-яка команда заб'є 3 або більше голів поспіль | 8.60 | 1.023 |
Поточний рахунок, час події, статистика та анімація мають виключно інформативний характер. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точність інформації, однак не несемо відповідальності за помилки.