| Назва події |
1
Перемога 1
|
X
Нічия
|
2
Перемога 2
|
1X
Перемога 1 або нічия
|
12
Перемога 1 або перемога 2
|
X2
Нічия або перемога 2
|
Фора1
Фора (голи)
|
Фора2
Фора (голи)
|
Менше
Тотал голів. Менше
|
Більше
Тотал голів. Більше
|
|---|
|
|
1.014 | 11.75 | 28.00 | — | — | 8.40 |
(-2.0) 1.60 |
(+2.0) 2.15 |
(3.5) 1.82 |
(3.5) 1.85 |
|
Усі маркети
|
Популярні
(24)
|
Основні маркети
(45)
|
Ставки з урах. фори
(15)
|
|
Тотали
(34)
|
Голи
(36)
|
Тайми
(62)
|
Мої маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Основні маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Результат
|
|
Зе Таун (перемога)
1.014
|
|
Нічия
11.75
|
|
ФК Лос-Анджелес II (перемога)
28.00
|
|
ФК Лос-Анджелес II (перемога) або нічия
8.40
|
додати / видалити
мої маркети |
Точний рахунок
|
| Зе Таун | Нічия | ФК Лос-Анджелес II |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
4.35
|
(2 - 2)
13.00
|
(2 - 3)
43.00
|
|
(2 - 1)
5.20
|
(3 - 3)
43.00
|
|
|
(3 - 0)
4.15
|
||
|
(3 - 1)
5.75
|
||
|
(3 - 2)
14.25
|
||
|
(4 - 0)
8.60
|
||
|
(4 - 1)
11.75
|
||
|
(4 - 2)
29.00
|
||
|
(4 - 3)
73.00
|
||
|
(5 - 0)
25.00
|
||
|
(5 - 1)
32.00
|
||
|
(5 - 2)
64.00
|
||
|
(6 - 0)
69.00
|
додати / видалити
мої маркети |
Ставки з урах. фори
|
додати / видалити
мої маркети |
Перемога в матчі з урахуванням фори
(поточна різниця в рахунку: 2)
|
| Зе Таун | ФК Лос-Анджелес II |
|---|---|
|
(-3.5)
5.65
|
(+3.5)
1.078
|
|
(-3.0)
4.45
|
(+3.0)
1.136
|
|
(-2.5)
2.30
|
(+2.5)
1.49
|
|
(-2.0)
1.60
|
(+2.0)
2.15
|
|
(-1.5)
1.28
|
(+1.5)
3.08
|
|
(-1.0)
1.037
|
(+1.0)
7.10
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотали
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів
(поточний тотал: 2)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(2.5)
4.35
|
(2.5)
1.142
|
|
(3.0)
3.08
|
(3.0)
1.28
|
|
(3.5)
1.82
|
(3.5)
1.85
|
|
(4.0)
1.34
|
(4.0)
2.78
|
|
(4.5)
1.21
|
(4.5)
3.58
|
|
(5.0)
1.033
|
(5.0)
7.30
|
|
(5.5)
1.016
|
(5.5)
8.30
|
| Непар. | Пар. |
| 1.87 | 1.77 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Зе Таун)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(2.5)
2.24
|
(2.5)
1.53
|
|
(3.0)
1.48
|
(3.0)
2.43
|
|
(3.5)
1.22
|
(3.5)
3.64
|
|
(4.0)
1.01
|
(4.0)
8.70
|
| Непар. | Пар. |
| 2.15 | 1.58 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (ФК Лос-Анджелес II)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
1.87
|
(0.5)
1.77
|
|
(1.0)
1.27
|
(1.0)
3.32
|
|
(1.5)
1.124
|
(1.5)
4.90
|
| Непар. | Пар. |
| 2.34 | 1.49 |
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
| Так | Ні | |
|---|---|---|
| ФК Лос-Анджелес II заб'є | 1.77 | 1.87 |
| Обидві команди заб'ють | 1.77 | 1.87 |
| Обидві команди заб’ють по 2 або більше голів | 4.90 | 1.124 |
| Зе Таун заб'є, 2-й тайм | 1.53 | 2.24 |
| ФК Лос-Анджелес II заб'є, 2-й тайм | 1.77 | 1.87 |
| Обидві команди заб'ють, 2-й тайм | 2.83 | 1.34 |
| Обидві команди заб’ють в одному з таймів | 2.83 | 1.34 |
| Будь-яка команда заб'є 3 або більше голів | 1.60 | 2.35 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 2.5 | 1.77 | 1.87 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 3.5 | 2.36 | 1.48 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 4.5 | 4.25 | 1.159 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 3.5 | 5.75 | 1.081 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 4.5 | 2.75 | 1.36 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 5.5 | 2.06 | 1.63 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 3.5 | 2.41 | 1.46 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 4.5 | 2.01 | 1.666 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 5.5 | 1.909 | 1.74 |
| Зе Таун заб'є 3 або більше голів поспіль | 1.97 | 1.69 |
| Зе Таун заб'є 4 або більше голів поспіль | 5.25 | 1.10 |
| ФК Лос-Анджелес II заб'є 2 або більше голів поспіль | 5.90 | 1.075 |
| Будь-яка команда заб'є 3 або більше голів поспіль | 1.88 | 1.76 |
| Будь-яка команда заб'є 4 або більше голів поспіль | 5.15 | 1.105 |
Поточний рахунок, час події, статистика та анімація мають виключно інформативний характер. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точність інформації, однак не несемо відповідальності за помилки.