| Назва події |
1
Перемога 1
|
X
Нічия
|
2
Перемога 2
|
1X
Перемога 1 або нічия
|
12
Перемога 1 або перемога 2
|
X2
Нічия або перемога 2
|
Фора1
Фора (голи)
|
Фора2
Фора (голи)
|
Менше
Тотал голів. Менше
|
Більше
Тотал голів. Більше
|
|---|
|
|
23.00 | 5.65 | 1.135 | 4.55 | 1.082 | — |
(+1.0) 2.50 |
(-1.0) 1.45 |
(1.5) 2.18 |
(1.5) 1.59 |
|
Усі маркети
|
Популярні
(15)
|
Основні маркети
(41)
|
Ставки з урах. фори
(11)
|
|
Тотали
(20)
|
Голи
(27)
|
Тайми
(48)
|
Мої маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Основні маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Результат
|
|
Бандірмаспор (перемога)
23.00
|
|
Нічия
5.65
|
|
Антальяспор (перемога)
1.135
|
|
Бандірмаспор (перемога) або нічия
4.55
|
|
Бандірмаспор (перемога) або Антальяспор (перемога)
1.082
|
додати / видалити
мої маркети |
Точний рахунок
|
| Бандірмаспор | Нічия | Антальяспор |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
28.00
|
(1 - 1)
5.80
|
(0 - 1)
2.18
|
|
(2 - 2)
41.00
|
(0 - 2)
3.74
|
|
|
(1 - 2)
10.25
|
||
|
(0 - 3)
12.25
|
||
|
(1 - 3)
30.00
|
||
|
(0 - 4)
46.00
|
додати / видалити
мої маркети |
Ставки з урах. фори
|
додати / видалити
мої маркети |
Перемога в матчі з урахуванням фори
(поточна різниця в рахунку: 1)
|
| Бандірмаспор | Антальяспор |
|---|---|
|
(+1.0)
2.50
|
(-1.0)
1.45
|
|
(+1.5)
1.36
|
(-1.5)
2.70
|
|
(+2.0)
1.038
|
(-2.0)
7.10
|
|
(+2.5)
1.01
|
(-2.5)
8.70
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотали
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів
(поточний тотал: 1)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(1.5)
2.18
|
(1.5)
1.59
|
|
(2.0)
1.41
|
(2.0)
2.52
|
|
(2.5)
1.185
|
(2.5)
3.82
|
| Непар. | Пар. |
| 1.56 | 2.18 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Бандірмаспор)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
1.30
|
(0.5)
3.04
|
| Непар. | Пар. |
| 3.50 | 1.23 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Антальяспор)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(1.5)
1.58
|
(1.5)
2.15
|
|
(2.0)
1.108
|
(2.0)
5.40
|
|
(2.5)
1.05
|
(2.5)
7.40
|
| Непар. | Пар. |
| 1.38 | 2.67 |
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
| Так | Ні | |
|---|---|---|
| Бандірмаспор заб'є | 3.04 | 1.30 |
| Обидві команди заб'ють | 3.04 | 1.30 |
| Бандірмаспор заб'є, 2-й тайм | 3.04 | 1.30 |
| Антальяспор заб'є, 2-й тайм | 2.15 | 1.58 |
| Обидві команди заб'ють, 2-й тайм | 6.50 | 1.058 |
| Обидві команди заб’ють в одному з таймів | 6.50 | 1.058 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 1.5 | 3.04 | 1.30 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 2.5 | 5.55 | 1.088 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 2.5 | 5.80 | 1.08 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 3.5 | 3.58 | 1.22 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 4.5 | 3.14 | 1.28 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 2.5 | 1.444 | 2.46 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 3.5 | 1.32 | 2.92 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 4.5 | 1.30 | 3.04 |
| Антальяспор заб'є 2 або більше голів поспіль | 2.39 | 1.47 |
| Антальяспор заб'є 3 або більше голів поспіль | 8.40 | 1.02 |
| Будь-яка команда заб'є 2 або більше голів поспіль | 2.22 | 1.54 |
| Будь-яка команда заб'є 3 або більше голів поспіль | 8.10 | 1.024 |
Поточний рахунок, час події, статистика та анімація мають виключно інформативний характер. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точність інформації, однак не несемо відповідальності за помилки.