| Назва події |
1
Перемога 1
|
X
Нічия
|
2
Перемога 2
|
1X
Перемога 1 або нічия
|
12
Перемога 1 або перемога 2
|
X2
Нічия або перемога 2
|
Фора1
Фора (голи)
|
Фора2
Фора (голи)
|
Менше
Тотал голів. Менше
|
Більше
Тотал голів. Більше
|
|---|
|
|
9.10 | 3.42 | 1.43 | 2.49 | 1.24 | 1.009 |
(+1.0) 1.40 |
(-1.0) 2.66 |
(2.0) 1.53 |
(2.0) 2.30 |
|
Усі маркети
|
Популярні
(16)
|
Основні маркети
(52)
|
Ставки з урах. фори
(10)
|
|
Тотали
(25)
|
Голи
(26)
|
Тайми
(52)
|
Мої маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Основні маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Результат
|
|
Умранієспор (перемога)
9.10
|
|
Нічия
3.42
|
|
Мугласпор (перемога)
1.43
|
|
Умранієспор (перемога) або нічия
2.49
|
|
Умранієспор (перемога) або Мугласпор (перемога)
1.24
|
|
Мугласпор (перемога) або нічия
1.009
|
додати / видалити
мої маркети |
Точний рахунок
|
| Умранієспор | Нічия | Мугласпор |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
11.50
|
(1 - 1)
3.54
|
(0 - 1)
2.30
|
|
(3 - 1)
46.00
|
(2 - 2)
27.00
|
(0 - 2)
6.10
|
|
(1 - 2)
9.70
|
||
|
(0 - 3)
28.00
|
||
|
(1 - 3)
41.00
|
додати / видалити
мої маркети |
Ставки з урах. фори
|
додати / видалити
мої маркети |
Перемога в матчі з урахуванням фори
(поточна різниця в рахунку: 1)
|
| Умранієспор | Мугласпор |
|---|---|
|
(0)
6.35
|
(0)
1.055
|
|
(+1.0)
1.40
|
(-1.0)
2.66
|
|
(+1.5)
1.126
|
(-1.5)
4.60
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотали
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів
(поточний тотал: 1)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(1.5)
2.30
|
(1.5)
1.49
|
|
(2.0)
1.53
|
(2.0)
2.30
|
|
(2.5)
1.23
|
(2.5)
3.42
|
|
(3.0)
1.017
|
(3.0)
8.20
|
| Непар. | Пар. |
| 1.61 | 2.09 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Умранієспор)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
1.68
|
(0.5)
1.99
|
|
(1.0)
1.146
|
(1.0)
4.65
|
|
(1.5)
1.064
|
(1.5)
6.50
|
| Непар. | Пар. |
| 2.50 | 1.43 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Мугласпор)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
2.92
|
|
(2.0)
1.008
|
(2.0)
10.50
|
| Непар. | Пар. |
| 1.24 | 3.42 |
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
| Так | Ні | |
|---|---|---|
| Умранієспор заб'є | 1.99 | 1.68 |
| Обидві команди заб'ють | 1.99 | 1.68 |
| Умранієспор заб'є, 2-й тайм | 1.99 | 1.68 |
| Мугласпор заб'є, 2-й тайм | 2.92 | 1.32 |
| Обидві команди заб'ють, 2-й тайм | 5.90 | 1.076 |
| Обидві команди заб’ють в одному з таймів | 5.90 | 1.076 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 1.5 | 1.99 | 1.68 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 2.5 | 3.88 | 1.188 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 2.5 | 3.54 | 1.23 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 3.5 | 2.31 | 1.50 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 4.5 | 2.04 | 1.64 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 5.5 | 2.00 | 1.67 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 2.5 | 1.77 | 1.87 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 3.5 | 1.69 | 1.97 |
| Умранієспор заб'є 2 або більше голів поспіль | 6.90 | 1.048 |
| Мугласпор заб'є 2 або більше голів поспіль | 3.58 | 1.22 |
| Будь-яка команда заб'є 2 або більше голів поспіль | 2.63 | 1.39 |
Поточний рахунок, час події, статистика та анімація мають виключно інформативний характер. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точність інформації, однак не несемо відповідальності за помилки.