| Назва події |
1
Перемога 1
|
X
Нічия
|
2
Перемога 2
|
1X
Перемога 1 або нічия
|
12
Перемога 1 або перемога 2
|
X2
Нічия або перемога 2
|
Фора1
Фора (голи)
|
Фора2
Фора (голи)
|
Менше
Тотал голів. Менше
|
Більше
Тотал голів. Більше
|
|---|
|
|
23.00 | 4.85 | 1.168 | 4.05 | 1.112 | — |
(+1.0) 1.64 |
(-1.0) 2.09 |
(1.5) 1.57 |
(1.5) 2.20 |
|
Усі маркети
|
Популярні
(11)
|
Основні маркети
(31)
|
Ставки з урах. фори
(8)
|
|
Тотали
(14)
|
Голи
(21)
|
Тайми
(35)
|
Мої маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Основні маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Результат
|
|
Монтевідео Вондерерс (перемога)
23.00
|
|
Нічия
4.85
|
|
Серро (перемога)
1.168
|
|
Монтевідео Вондерерс (перемога) або нічия
4.05
|
|
Монтевідео Вондерерс (перемога) або Серро (перемога)
1.112
|
додати / видалити
мої маркети |
Точний рахунок
|
| Монтевідео Вондерерс | Нічия | Серро |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
24.00
|
(1 - 1)
4.75
|
(0 - 1)
1.57
|
|
(2 - 2)
58.00
|
(0 - 2)
5.90
|
|
|
(1 - 2)
16.75
|
||
|
(0 - 3)
31.00
|
додати / видалити
мої маркети |
Ставки з урах. фори
|
додати / видалити
мої маркети |
Перемога в матчі з урахуванням фори
(поточна різниця в рахунку: 1)
|
| Монтевідео Вондерерс | Серро |
|---|---|
|
(+1.0)
1.64
|
(-1.0)
2.09
|
|
(+1.5)
1.103
|
(-1.5)
5.05
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотали
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів
(поточний тотал: 1)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(1.5)
1.57
|
(1.5)
2.20
|
|
(2.0)
1.08
|
(2.0)
5.55
|
|
(2.5)
1.028
|
(2.5)
7.50
|
| Непар. | Пар. |
| 1.37 | 2.71 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Монтевідео Вондерерс)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
1.25
|
(0.5)
3.34
|
| Непар. | Пар. |
| 3.84 | 1.192 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Серро)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(1.5)
1.172
|
(1.5)
4.10
|
| Непар. | Пар. |
| 1.141 | 4.50 |
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
| Так | Ні | |
|---|---|---|
| Монтевідео Вондерерс заб'є | 3.34 | 1.25 |
| Обидві команди заб'ють | 3.34 | 1.25 |
| Монтевідео Вондерерс заб'є, 2-й тайм | 3.34 | 1.25 |
| Серро заб'є, 2-й тайм | 4.10 | 1.172 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 1.5 | 3.34 | 1.25 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 2.5 | 8.90 | 1.013 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 2.5 | 4.75 | 1.126 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 3.5 | 3.58 | 1.22 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 4.5 | 3.42 | 1.24 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 2.5 | 1.28 | 3.14 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 3.5 | 1.25 | 3.34 |
| Серро заб'є 2 або більше голів поспіль | 4.55 | 1.139 |
| Будь-яка команда заб'є 2 або більше голів поспіль | 3.95 | 1.181 |
Поточний рахунок, час події, статистика та анімація мають виключно інформативний характер. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точність інформації, однак не несемо відповідальності за помилки.