Эски версияга ўтмоқчимисиз? Биз уни ҳозирча фойдаланиш учун сақлаб турибмиз.Эски версияга ўтиш

Ниагара АйсДогз - Эри Оттерз: OHL ставкалари ва коэффициентлар

Хоккей. Канада. OHL. Мунтазам мавсумХоккей. Канада. OHL. Мунтазам мавсум

Ниагара АйсДогз

Ниагара АйсДогз

Эри Оттерз

Эри Оттерз

Ниагара АйсДогз
Эри Оттерз
Натижа 
Натижа 
Матч ғолиби 
Фора билан ғалаба қозонади 
Тотал голлар 
Тотал голлар (Ниагара АйсДогз) 
Тотал голлар (Эри Оттерз) 
Тўғри ҳисоб 
Ғалабага эришиш усули 
Осиёча фора билан ғалаба қозонади 
Фора билан ғалаба қозонади, 1-давр 
Фора билан ғалаба қозонади, 2-давр 
Фора билан ғалаба қозонади, 3-давр 
Осиёча тотал голлар 
Тотал голлар, 1-давр 
Тотал голлар, 2-давр 
Тотал голлар, 3-давр 
Осиёча тотал голлар, 1-давр 
Осиёча тотал голлар, 2-давр 
Осиёча тотал голлар, 3-давр 
Голлар 
1-гол 
Охирги гол 
Натижа, 1-давр 
Натижа, 1-давр 
Натижа, 2-давр 
Натижа, 2-давр 
Натижа, 3-давр 
Натижа, 3-давр 
Иродали ғалаба қозонади, Ниагара АйсДогз 
Иродали ғалаба қозонади, Эри Оттерз 
1 гол билан ғалаба қозонади, Ниагара АйсДогз 
1 гол билан ғалаба қозонади, Эри Оттерз 
Ниагара АйсДогз ғалаба қозонади + тотал 6.5 дан кам 
Ниагара АйсДогз ғалаба қозонади + тотал 6.5 дан кўп 
Эри Оттерз ғалаба қозонади + тотал 6.5 дан кам 
Эри Оттерз ғалаба қозонади + тотал 6.5 дан кўп 
Дуранг + тотал 6.5 дан кам 
Дуранг + тотал 5.5 дан кам 
Дуранг + тотал 5.5 дан кўп 
Дуранг + тотал 6.5 дан кўп 
Ниагара АйсДогз ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 6.5 дан кам 
Ниагара АйсДогз ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 6.5 дан кўп 
Эри Оттерз ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 6.5 дан кам 
Эри Оттерз ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 6.5 дан кўп 
Ниагара АйсДогз ғалаба қозонади ёки Эри Оттерз ғалаба қозонади + тотал 6.5 дан кам 
Ниагара АйсДогз ғалаба қозонади ёки Эри Оттерз ғалаба қозонади + тотал 6.5 дан кўп 
4 ва ундан кўпроқ гол билан ғалаба қозонади, Ниагара АйсДогз 
4 ва ундан кўпроқ гол билан ғалаба қозонади, Эри Оттерз 
Ҳар қандай жамоа 4 ва ундан кўпроқ гол билан ғалаба қозонади 
Ҳар қандай жамоа иродали ғалаба қозонади 
Қуруқ ҳисоб билан ғалаба қозонади 
Ҳар қандай жамоа 1 гол билан ғалаба қозонади