Эски версияга ўтмоқчимисиз? Биз уни ҳозирча фойдаланиш учун сақлаб турибмиз.Эски версияга ўтиш

Спарта Прага - Оломоуц: Экстралига ставкалари ва коэффициентлар

Хоккей. Чехия. Экстралига. Мунтазам мавсумХоккей. Чехия. Экстралига. Мунтазам мавсум

Спарта Прага

Спарта Прага

Оломоуц

Оломоуц

Спарта Прага
Оломоуц
Натижа 
Натижа 
Матч ғолиби 
Фора билан ғалаба қозонади 
Тотал голлар 
Тотал голлар (Спарта Прага) 
Тотал голлар (Оломоуц) 
Тўғри ҳисоб 
Ғалабага эришиш усули 
Осиёча фора билан ғалаба қозонади 
Фора билан ғалаба қозонади, 1-давр 
Фора билан ғалаба қозонади, 2-давр 
Фора билан ғалаба қозонади, 3-давр 
Осиёча тотал голлар 
Тотал голлар, 1-давр 
Тотал голлар, 2-давр 
Тотал голлар, 3-давр 
Осиёча тотал голлар, 1-давр 
Осиёча тотал голлар, 2-давр 
Осиёча тотал голлар, 3-давр 
Голлар 
1-гол 
Охирги гол 
Натижа, 1-давр 
Натижа, 1-давр 
Натижа, 2-давр 
Натижа, 2-давр 
Натижа, 3-давр 
Натижа, 3-давр 
Натижа, 1 дақиқадан 48 дақиқагача 
Натижа, 1 дақиқадан 24 дақиқагача 
Натижа, 1 дақиқадан 36 дақиқагача 
Натижа, 1 дақиқадан 12 дақиқагача 
Натижа, 1 дақиқадан 12 дақиқагача 
Натижа, 1 дақиқадан 24 дақиқагача 
Натижа, 1 дақиқадан 36 дақиқагача 
Натижа, 1 дақиқадан 48 дақиқагача 
Фора билан эришилган натижа, 1 дақиқадан 12 дақиқагача 
Фора билан эришилган натижа, 1 дақиқадан 24 дақиқагача 
Фора билан эришилган натижа, 1 дақиқадан 36 дақиқагача 
Фора билан эришилган натижа, 1 дақиқадан 48 дақиқагача 
Тотал голлар, 1 дақиқадан 12 дақиқагача 
Тотал голлар, 1 дақиқадан 24 дақиқагача 
Тотал голлар, 1 дақиқадан 36 дақиқагача 
Тотал голлар, 1 дақиқадан 48 дақиқагача 
Тотал голлар (Спарта Прага), 1 дақиқадан 12 дақиқигача 
Тотал голлар (Спарта Прага), 1 дақиқадан 24 дақиқигача 
Тотал голлар (Спарта Прага), 1 дақиқадан 36 дақиқигача 
Тотал голлар (Спарта Прага), 1 дақиқадан 48 дақиқигача 
Тотал голлар (Оломоуц), 1 дақиқадан 12 дақиқигача 
Тотал голлар (Оломоуц), 1 дақиқадан 24 дақиқигача 
Тотал голлар (Оломоуц), 1 дақиқадан 36 дақиқигача 
Тотал голлар (Оломоуц), 1 дақиқадан 48 дақиқигача 
Гол, 11-20 дақ. 
Гол, 1-10 дақ. 
Гол, 31-40 дақ. 
Гол, 41-50 дақ. 
Гол, 21-30 дақ. 
Иродали ғалаба қозонади, Спарта Прага 
Қуруқ ҳисоб билан ғалаба қозонади, Спарта Прага 
1 гол билан ғалаба қозонади, Спарта Прага 
2 гол билан ғалаба қозонади, Спарта Прага 
3 гол билан ғалаба қозонади, Спарта Прага 
Спарта Прага ғалаба қозонади + тотал 4.5 дан кам 
Спарта Прага ғалаба қозонади + тотал 5.5 дан кам 
Спарта Прага ғалаба қозонади + тотал 4.5 дан кўп 
Спарта Прага ғалаба қозонади + тотал 5.5 дан кўп 
Оломоуц ғалаба қозонади + тотал 5.5 дан кам 
Оломоуц ғалаба қозонади + тотал 6.5 дан кам 
Оломоуц ғалаба қозонади + тотал 3.5 дан кўп 
Оломоуц ғалаба қозонади + тотал 4.5 дан кўп 
Дуранг + тотал 5.5 дан кам 
Дуранг + тотал 4.5 дан кам 
Дуранг + тотал 4.5 дан кўп 
Дуранг + тотал 5.5 дан кўп 
Спарта Прага ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 4.5 дан кам 
Спарта Прага ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 5.5 дан кам 
Спарта Прага ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 5.5 дан кўп 
Спарта Прага ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 4.5 дан кўп 
Оломоуц ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 4.5 дан кам 
Оломоуц ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 5.5 дан кам 
Оломоуц ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 5.5 дан кўп 
Оломоуц ғалаба қозонади ёки дуранг + тотал 4.5 дан кўп 
Спарта Прага ғалаба қозонади ёки Оломоуц ғалаба қозонади + тотал 5.5 дан кам 
Спарта Прага ғалаба қозонади ёки Оломоуц ғалаба қозонади + тотал 4.5 дан кам 
Спарта Прага ғалаба қозонади ёки Оломоуц ғалаба қозонади + тотал 5.5 дан кўп 
Спарта Прага ғалаба қозонади ёки Оломоуц ғалаба қозонади + тотал 4.5 дан кўп 
4 ва ундан кўпроқ гол билан ғалаба қозонади, Спарта Прага 
Ҳар қандай жамоа иродали ғалаба қозонади 
Қуруқ ҳисоб билан ғалаба қозонади 
Ҳар қандай жамоа 2 гол билан ғалаба қозонади 
Ҳар қандай жамоа 1 гол билан ғалаба қозонади 
Ҳар қандай жамоа 3 гол билан ғалаба қозонади