Eski versiyaga o'tmoqchimisiz? Biz uni hozircha foydalanish uchun saqlab turibmiz.Eski versiyaga o'tish

Ferro Karril Oeste - Chako For Ever: Primera Nasyonal stavkalari va koeffitsiyentlar

Futbol. Argentina. Primera NasyonalFutbol. Argentina. Primera Nasyonal

Ferro Karril Oeste

Ferro Karril Oeste

Chako For Ever

Chako For Ever

Ferro Karril Oeste
Chako For Ever
Match natijasi 
Natija 
Fora bilan g'alaba qozonadi 
  • Ferro Karril Oeste
  • Chako For Ever
Fora bilan g'alaba qozonadi (3 xil ko'rinish) 
Total gollar 
Total gollar (3 xil ko'rinish) 
Total gollar (Ferro Karril Oeste) 
Total gollar (Chako For Ever) 
Total gollar (Ferro Karril Oeste) (3 xil ko'rinish) 
Total gollar (Chako For Ever) (3 xil ko'rinish) 
To'g'ri hisob 
Hisob bo''ladimi 
Hisobdagi farq 
Yutish usuli 
Ochko oluvchi jamoa + Natija 
1-taym + 2-taym 
Taym / Match 
1-taym yoki match 
Natijador durang 
To'liq match natijasi + total gollar 
Fora bilan g'alaba qozonadi, 1-taym 
Fora bilan g'alaba qozonadi, 2-taym 
Fora bilan g'alaba qozonadi, 1-taym (3 xil ko'rinish) 
Fora bilan g'alaba qozonadi, 2-taym (3 xil ko'rinish) 
Osiyocha fora bilan g'alaba qozonadi 
Osiyocha fora bilan g'alaba qozonadi, 1-taym 
Osiyocha fora bilan g'alaba qozonadi, 2-taym 
Total gollar, 1-taym 
Total gollar, 2-taym 
Total gollar, 1-taym (3 xil ko'rinish) 
Total gollar, 2-taym (3 xil ko'rinish) 
Total gollar (Ferro Karril Oeste), 1-taym 
Total gollar (Ferro Karril Oeste), 1-taym (3-xil ko'rinish) 
Total gollar (Ferro Karril Oeste), 2-taym 
Total gollar (Ferro Karril Oeste), 2-taym (3-xil ko'rinish) 
Total gollar (Chako For Ever), 1-taym 
Total gollar (Chako For Ever), 1-taym (3 xil ko'rinish) 
Total gollar (Chako For Ever), 2-taym 
Total gollar (Chako For Ever), 2-taym (3-xil ko'rinish) 
Osiyocha total gollar 
Osiyocha total gollar (Ferro Karril Oeste) 
Osiyocha total gollar, (Chako For Ever) 
Osiyocha total gollar (Ferro Karril Oeste), 1-taym 
Osiyocha total gollar (Ferro Karril Oeste), 2-taym 
Har bir taym gollari (1.5) dan ko'p 
Har bir taym gollari (1.5) dan kam 
Gollar 
Gollar 
1-gol + match natijasi 
Gol urilgan daqiqalar totali 
Gol urilgan daqiqalar yig'indisi (interval) 
Jamoa birinchi bo'lib gol uradi 
Jamoa birinchi bo'lib gol uradi, 1-taym 
Jamoa birinchi bo'lib gol uradi, 2-taym 
Matchdagi oxirgi gol 
Jamoa oxirgi bo'lib gol uradi, 1-taym 
Jamoa oxirgi bo'lib gol uradi, 2-taym 
Matchdagi oxirgi gol 
Birinchi gol vaqti 
Birinchi 2 ta gol uradi 
Birinchi 3 ta gol uradi 
Birinchi 4 ta gol uradi 
Gollar soni (5 xil ko'rinish) 
Gollar soni (6 xil ko'rinish) 
Gollar soni, 1-taym (3 xil ko'rinish) 
Gollar soni ({0}), 2-taym (3 xil ko''rinish) 
Gollar soni (Ferro Karril Oeste) (3 xil ko'rinish) 
Gollar soni (Chako For Ever) (3 xil ko'rinish) 
Gollar soni, 1-taym (4 xil ko'rinish) 
Gollar soni ({0}), 2-taym (4 xil ko''rinish) 
Gollar soni (Ferro Karril Oeste) (4 xil ko'rinish) 
Gollar soni (Chako For Ever) (4 xil ko'rinish) 
Gollar soni (Ferro Karril Oeste), 1-taym 
Gollar soni (Chako For Ever), 1-taym 
Gollar soni (Ferro Karril Oeste), 2-taym 
Gollar soni (Chako For Ever), 2-taym 
Ko'p golli taym 
Ko'p golli taym (Ferro Karril Oeste) 
Ko'p golli taym (Chako For Ever) 
Birinchi gol taymi 
Ferro Karril Oeste uchun 1-gol taymi 
Ferro Karril Oeste uchun 3-gol taymi 
Ferro Karril Oeste uchun 2-gol taymi 
Chako For Ever uchun 1-gol taymi 
Chako For Ever uchun 2-gol taymi 
Natija, 1-taym 
Natija, 1-taym 
Osiyocha total gollar, 1-taym 
Gollar + Taym natijasi 
1-taym natijasi + 1-taym total gollari 
Natija, 2-taym 
Natija, 2-taym 
Osiyocha total gollar, 2-taym 
Gollar + Taym natijasi 
2-taym natijasi + 2-taym total gollari 
Taymlar natijasi