Futbol. Angliya. Futbol assotsiatsiyasi kubogi. 1-raund

Aveli

Karsholton Atletik
Aveli
Karsholton Atletik
Match natijasi
Natija
2-raundga chiqish
Fora bilan g'alaba qozonadi
Fora bilan g'alaba qozonadi (3 xil ko'rinish)
Total gollar
Total gollar (3 xil ko'rinish)
Total gollar (Aveli)
Total gollar (Karsholton Atletik)
Total gollar (Aveli) (3 xil ko'rinish)
Total gollar (Karsholton Atletik) (3 xil ko'rinish)
To'g'ri hisob
Hisob bo''ladimi
Hisobdagi farq
Yutish usuli
Ochko oluvchi jamoa + Natija
1-taym + 2-taym
Taym / Match
1-taym yoki match
Natijador durang
Match oxirigacha yoki Saralash usuli
To'liq match natijasi + total gollar
Fora bilan g'alaba qozonadi, 1-taym
Fora bilan g'alaba qozonadi, 2-taym
Fora bilan g'alaba qozonadi, 1-taym (3 xil ko'rinish)
Fora bilan g'alaba qozonadi, 2-taym (3 xil ko'rinish)
Osiyocha fora bilan g'alaba qozonadi
Osiyocha fora bilan g'alaba qozonadi, 1-taym
Osiyocha fora bilan g'alaba qozonadi, 2-taym
Total gollar, 1-taym
Total gollar, 2-taym
Total gollar, 1-taym (3 xil ko'rinish)
Total gollar, 2-taym (3 xil ko'rinish)
Total gollar (Aveli), 1-taym
Total gollar (Aveli), 2-taym
Total gollar (Karsholton Atletik), 1-taym
Total gollar (Karsholton Atletik), 2-taym
Osiyocha total gollar
Osiyocha total gollar (Aveli)
Osiyocha total gollar, (Karsholton Atletik)
Osiyocha total gollar (Aveli), 1-taym
Osiyocha total gollar (Aveli), 2-taym
Osiyocha total gollar (Karsholton Atletik), 1-taym
Osiyocha total gollar (Karsholton Atletik), 2-taym
Har bir taym gollari (1.5) dan ko'p
Har bir taym gollari (1.5) dan kam
Gollar
Gollar
Jamoa birinchi bo'lib gol uradi
Jamoa birinchi bo'lib gol uradi, 1-taym
Jamoa birinchi bo'lib gol uradi, 2-taym
Matchdagi oxirgi gol
Jamoa oxirgi bo'lib gol uradi, 1-taym
Jamoa oxirgi bo'lib gol uradi, 2-taym
Matchdagi oxirgi gol
Birinchi gol vaqti
Birinchi 2 ta gol uradi
Birinchi 3 ta gol uradi
Birinchi 4 ta gol uradi
Gollar soni (5 xil ko'rinish)
Gollar soni (6 xil ko'rinish)
Gollar soni, 1-taym (3 xil ko'rinish)
Gollar soni ({0}), 2-taym (3 xil ko''rinish)
Gollar soni (Aveli) (3 xil ko'rinish)
Gollar soni (Karsholton Atletik) (3 xil ko'rinish)
Gollar soni, 1-taym (4 xil ko'rinish)
Gollar soni ({0}), 2-taym (4 xil ko''rinish)
Gollar soni (Aveli) (4 xil ko'rinish)
Gollar soni (Karsholton Atletik) (4 xil ko'rinish)
Gollar soni (Aveli), 1-taym
Gollar soni (Karsholton Atletik), 1-taym
Gollar soni (Aveli), 2-taym
Gollar soni (Karsholton Atletik), 2-taym
Ko'p golli taym
Aveli uchun 1-gol taymi
Aveli uchun 3-gol taymi
Aveli uchun 2-gol taymi
Karsholton Atletik uchun 1-gol taymi
Karsholton Atletik uchun 2-gol taymi
Karsholton Atletik uchun 3-gol taymi
Natija, 1-taym
Natija, 1-taym
Osiyocha total gollar, 1-taym
Natija, 2-taym
Natija, 2-taym
Osiyocha total gollar, 2-taym
Taymlar natijasi