Eski versiyaga o'tmoqchimisiz? Biz uni hozircha foydalanish uchun saqlab turibmiz.Eski versiyaga o'tish

Val-d'Or Forerz - Kvebek Remparts: QMJHL stavkalari va koeffitsiyentlar

Xokkey. Kanada. QMJHL. Muntazam mavsumXokkey. Kanada. QMJHL. Muntazam mavsum

Val-d'Or Forerz

Val-d'Or Forerz

Kvebek Remparts

Kvebek Remparts

Val-d'Or Forerz
Kvebek Remparts
Natija 
Natija 
Match g'olib 
Fora bilan g'alaba qozonadi 
Total gollar 
Total gollar (Val-d'Or Forerz) 
Total gollar (Kvebek Remparts) 
To'g'ri hisob 
G'alabaga erishish usuli 
Osiyocha fora bilan g'alaba qozonadi 
Fora bilan g'alaba qozonadi, 1-davr 
Fora bilan g'alaba qozonadi, 2-davr 
Fora bilan g'alaba qozonadi, 3-davr 
Osiyocha total gollar 
Davr totali, 1-davr 
Total gollar, 2-davr 
Total gollar, 3-davr 
Osiyocha total gollar, 1-davr 
Osiyocha total gollar, 2-davr 
Osiyocha total gollar, 3-davr 
Gollar 
1-gol 
Oxirgi gol 
Natija, 1-davr 
Natija, 1-davr 
Natija, 2-davr 
Natija, 2-davr 
Natija, 3-davr 
Natija, 3-davr 
Irodali g'alaba qozonadi, Val-d'Or Forerz 
Irodali g'alaba qozonadi, Kvebek Remparts 
1 gol bilan g'alaba qozonadi, Val-d'Or Forerz 
1 gol bilan g'alaba qozonadi Kvebek Remparts 
Val-d'Or Forerz g'alaba qozonadi + total 6.5 dan kam 
Val-d'Or Forerz g'alaba qozonadi + total 6.5 dan ko'p 
Kvebek Remparts g'alaba qozonadi + total 6.5 dan kam 
Kvebek Remparts g'alaba qozonadi + total 6.5 dan ko'p 
Durang + total 6.5 dan kam 
Durang + total 5.5 dan kam 
Durang + total 5.5 dan ko'p 
Durang + total 6.5 dan ko'p 
Val-d'Or Forerz g'alaba qozonadi yoki durang + total 6.5 dan kam 
Val-d'Or Forerz g'alaba qozonadi yoki durang + total 6.5 dan ko'p 
Kvebek Remparts g'alaba qozonadi yoki durang + total 6.5 dan kam 
Kvebek Remparts g'alaba qozonadi yoki durang + total 6.5 dan ko'p 
Val-d'Or Forerz g'alaba qozonadi yoki Kvebek Remparts g'alaba qozonadi + total 6.5 dan kam 
Val-d'Or Forerz g'alaba qozonadi yoki Kvebek Remparts g'alaba qozonadi + total 6.5 dan ko'p 
4 va undan ko'proq gol bilan g'alaba qozonadi, Val-d'Or Forerz 
4 va undan ko'proq gol bilan g'alaba qozonadi, Kvebek Remparts 
Har qanday jamoa 4 va undan ko'proq gol bilan g'alaba qozonadi 
Har qanday jamoa irodali g'alaba qozonadi 
Quruq hisob bilan galaba qozonadi 
Har qanday jamoa 1 gol bilan g'alaba qozonadi