Eski versiyaga o'tmoqchimisiz? Biz uni hozircha foydalanish uchun saqlab turibmiz.Eski versiyaga o'tish

Aysberen Berlin - Augsburger Panter: DEL stavkalari va koeffitsiyentlar

Xokkey. Germaniya. DEL. Muntazam mavsumXokkey. Germaniya. DEL. Muntazam mavsum

Aysberen Berlin

Aysberen Berlin

Augsburger Panter

Augsburger Panter

Aysberen Berlin
Augsburger Panter
Natija 
Natija 
Match g'olib 
Fora bilan g'alaba qozonadi 
Total gollar 
Total gollar (Aysberen Berlin) 
Total gollar (Augsburger Panter) 
To'g'ri hisob 
G'alabaga erishish usuli 
Osiyocha fora bilan g'alaba qozonadi 
Fora bilan g'alaba qozonadi, 1-davr 
Fora bilan g'alaba qozonadi, 2-davr 
Fora bilan g'alaba qozonadi, 3-davr 
Osiyocha total gollar 
Davr totali, 1-davr 
Total gollar, 2-davr 
Total gollar, 3-davr 
Osiyocha total gollar, 1-davr 
Osiyocha total gollar, 2-davr 
Osiyocha total gollar, 3-davr 
Gollar 
1-gol 
Oxirgi gol 
Natija, 1-davr 
Natija, 1-davr 
Natija, 2-davr 
Natija, 2-davr 
Natija, 3-davr 
Natija, 3-davr 
Natija, 1 daqiqadan 48 daqiqagacha 
Natija, 1 daqiqadan 24 daqiqagacha 
Natija, 1 daqiqadan 36 daqiqagacha 
Natija, 1 daqiqadan 12 daqiqagacha 
Natija, 1 daqiqadan 12 daqiqagacha 
Natija, 1 daqiqadan 24 daqiqagacha 
Natija, 1 daqiqadan 36 daqiqagacha 
Natija, 1 daqiqadan 48 daqiqagacha 
Fora bilan erishilgan natija, 1 daqiqadan 12 daqiqagacha 
Fora bilan erishilgan natija, 1 daqiqadan 24 daqiqagacha 
Fora bilan erishilgan natija, 1 daqiqadan 36 daqiqagacha 
Fora bilan erishilgan natija, 1 daqiqadan 48 daqiqagacha 
Total gollar, 1 daqiqadan 12 daqiqagacha 
Total gollar, 1 daqiqadan 24 daqiqagacha 
Total gollar, 1 daqiqadan 36 daqiqagacha 
Total gollar, 1 daqiqadan 48 daqiqagacha 
Total gollar (Aysberen Berlin), 1 daqiqadan 12 daqiqagacha 
Total gollar (Aysberen Berlin), 1 daqiqadan 24 daqiqagacha 
Total gollar (Aysberen Berlin), 1 daqiqadan 36 daqiqagacha 
Total gollar (Aysberen Berlin), 1 daqiqadan 48 daqiqagacha 
Total gollar (Augsburger Panter), 1 daqiqadan 12 daqiqagacha 
Total gollar (Augsburger Panter), 1 daqiqadan 24 daqiqagacha 
Total gollar (Augsburger Panter), 1 daqiqadan 36 daqiqagacha 
Total gollar (Augsburger Panter), 1 daqiqadan 48 daqiqagacha 
Gol, 11-20 daq. 
Gol, 1-10 daq. 
Gol, 31-40 daq. 
Gol, 41-50 daq. 
Gol, 21-30 daq. 
Irodali g'alaba qozonadi, Aysberen Berlin 
Quruq hisob bilan g'alaba qozonadi, Aysberen Berlin 
1 gol bilan g'alaba qozonadi, Aysberen Berlin 
2 gol bilan g'alaba qozonadi, Aysberen Berlin 
3 gol bilan g'alaba qozonadi, Aysberen Berlin 
1 gol bilan g'alaba qozonadi Augsburger Panter 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi + total 5.5 dan kam 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi + total 6.5 dan kam 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi + total 6.5 dan ko'p 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi + total 5.5 dan ko'p 
Augsburger Panter g'alaba qozonadi + total 6.5 dan kam 
Augsburger Panter g'alaba qozonadi + total 5.5 dan kam 
Augsburger Panter g'alaba qozonadi + total 4.5 dan ko'p 
Augsburger Panter g'alaba qozonadi + total 5.5 dan ko'p 
Durang + total 6.5 dan kam 
Durang + total 5.5 dan kam 
Durang + total 4.5 dan ko'p 
Durang + total 5.5 dan ko'p 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi yoki durang + total 5.5 dan kam 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi yoki durang + total 6.5 dan kam 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi yoki durang + total 5.5 dan ko'p 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi yoki durang + total 6.5 dan ko'p 
Augsburger Panter g'alaba qozonadi yoki durang + total 5.5 dan kam 
Augsburger Panter g'alaba qozonadi yoki durang + total 6.5 dan kam 
Augsburger Panter g'alaba qozonadi yoki durang + total 5.5 dan ko'p 
Augsburger Panter g'alaba qozonadi yoki durang + total 6.5 dan ko'p 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi yoki Augsburger Panter g'alaba qozonadi + total 6.5 dan kam 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi yoki Augsburger Panter g'alaba qozonadi + total 5.5 dan kam 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi yoki Augsburger Panter g'alaba qozonadi + total 5.5 dan ko'p 
Aysberen Berlin g'alaba qozonadi yoki Augsburger Panter g'alaba qozonadi + total 6.5 dan ko'p 
4 va undan ko'proq gol bilan g'alaba qozonadi, Aysberen Berlin 
Har qanday jamoa 4 va undan ko'proq gol bilan g'alaba qozonadi 
Har qanday jamoa irodali g'alaba qozonadi 
Quruq hisob bilan galaba qozonadi 
Har qanday jamoa 2 gol bilan g'alaba qozonadi 
Har qanday jamoa 1 gol bilan g'alaba qozonadi 
Har qanday jamoa 3 gol bilan g'alaba qozonadi